Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Popis úřadu

Popis úřadu

Bc. Josef Vaculin
starosta obce
pevná linka:  581 797 077
mobil: 777 222 107
E-mail:starosta@tynnb.cz
Ing. Vojtech Hanudeľ
místostarosta obce
V době nepřítomnosti zastupuje pana starostu
pevná linka:  581 797 077
mobil: 720 428 503
E-mail: hanudel.v@seznam.cz
Helena Zobaníková
účetní
telefon, fax: 581 797 077
E-mail: obectyn@seznam.cz
Kateřina Vařeková
admin. pracovnice
telefon, fax: 581 797 077
E-mail: obectyn@seznam.cz
 

Úřední hodiny

Pondělí  08:00 - 17:00  
Úterý   07:00 - 15:15  
Středa  08:00 - 17:00  
Čtvrtek 07:00 - 15:15  
Pátek 07:00 - 13:00 úřad pro veřejnost uzavřen

Veškeré platby a záležitosti lze vyřídit v kanceláři OÚ v úřední dny pondělí - středa v přízemí. Možnost pronajmutí velkého a malého sálu za poplatek dle ceníku.

Členové Zastupitelstva obce

Břetislav Brázda 704 055 580 bbr@email.cz  
Ladislav Domes 737 414 442  Domes.Ladislav@seznam.cz  
Ing. Vojtech Hanudeľ 720 428 503 hanudel.v@seznam.cz  
Ludmila Holá 723 989 367  
Marie Janošcová 736 401 818 maruskajanoscova@seznam.cz  
Pavla Janýšková 723 839 666 p.janyskova@seznam.cz  
Ing. Stanislav Krejčiřík 736 714 371

stanislav.krejcirik@centrum.cz

Jiří Mizera 604 545 762 

jirka-mizera@seznam.cz  

Bc. Pavel Procházka 777 875 068 prochazkatyn@seznam.cz
Ing. Antonín Ryšánek 792 308 986 a.rysanek@seznam.cz  
Mgr. Jiří Řehula 606 480 720 reha01@centrum.cz
Milena Seitlová 604 914 274 seitlovatyn@seznam.cz
Zdenek Severa 777 201 379 severazdenek@seznam.cz  
Mgr. Stanislava Schotliová 739 486 887 stanislavaschotliova@seznam.cz
Bc. Josef Vaculin 777 222 107 starosta@tynnb.cz

Termíny veřejných zasedání Zastupitelstva obce Týn nad Bečvou 

v 2. pololetí r. 2017: 14.09.2017; 07.12.2017

Členové Rady obce

Břetislav Brázda 704 055 580
Ing. Vojtech Hanudeľ 720 428 503

Ing. Antonín Ryšánek

792 308 986
Zdenek Severa 777 201 379
Bc. Josef Vaculin 777 222 107

Termíny zasedání Rady obce Týn nad Bečvou v 2. pololetí r. 2017:

23.08.; 27.09.; 18.10.; 08.11.; 29.11.; 28.12.

1. Komise stavební, dopravní a pozemková

  • předseda: Pavel Procházka
  • členové: Břetislav Brázda, Martin Mika, Ing. Zuzana Dlesková,  Ing. Antonín    Ryšánek, Ing. Eliška Krejčiříková, Jiří Mizera
V roce 2017 komise bude zasedat v těchto termínech: 10.01.;28.02.;23.05.;05.09.;21.11.
začátek v 19:00 (úterý)

2. Komise sociální a zdravotní

  • předseda: Ludmila Holá
  • členové: Milan Grossman, Dagmar Knotová, Jaroslava Gondová, Helena Daciuková, Mgr. Jiří Řehula
V roce 2017 komise bude zasedat v těchto termínech: 14.03.;30.05.;12.09.;14.11.
začátek v 18:00 (úterý)

3. Komise Kulturní a letopisecká

  • předseda: Mgr. Stanislava Schotliová
  • členové: Kateřina Vařeková, Pavla Janýšková, Zita Onderková, Ladislava Zdráhalová, Jaroslav Klacek, Martina Kadlečíková, Ivana Domesová, Pavlína Zdráhalová
V roce 2017 komise bude zasedat v těchto termínech: 03.01.;11.04.;13.06.;07.11.
začátek v 18:00 (úterý)

4. Komise životního prostředí a veřejného pořádku

  • předseda: Ladislav Domes
  • členové: Zdenek Severa, René Kelar, Lumír Slaměník
V roce 2017 komise bude zasedat v těchto termínech: 07.03.;06.06.;29.08.;24.10.
začátek v 18:00 (úterý)

5. Komise pro rozvoj spolkové činnosti a sportu

  • předseda: Ing. Vojtech Hanudeľ
  • členové: Mgr.Jiří Wolf, Marie Janošcová, Milena Seitlová, Jozef Prekop, Richard Štětka
V roce 2017 komise bude zasedat v těchto termínech: 07.02.;16.05.;27.06.;10.10.
začátek v 18:00 (úterý)

6. Komise pro rozvoj obce

  • předseda: Ing. Antonín Ryšánek
  • členové: Ing.Vojtech Hanudeľ, Bc. Josef Vaculin, Ing.Martina Zdráhalová, Alžběta Kůřilová, Bc. Roman Svoboda
V roce 2017 komise bude zasedat v těchto termínech: 31.01.;04.04.;20.06.;26.09.
začátek v 18:00 (úterý)

7. Komise povodňová a krizového řízení

  • předseda: Bc. Josef Vaculin
  • členové: Mrg.Jiří Řehula, Břetislav Brázda, Zdenek Severa, Ing.Antonín Ryšánek, Jindřich Viliš

8. Komise grantová

  • předseda: Pavla Janýšková
  • členové:  Ing.Aleš Kundera, Lumír Slaměník, Radek Špunar, Ludmila Šindlerová, Pavla Mikuličová
Účelově zřízená komise s působností leden - duben v daném kalendářním roce.

Kontrolní výbor ZO

Zřízený usnesením Zastupitelstva obce Týn nad Bečvou č. 18/2014 - ZO 2 ze dne 11.12.2014.
  • předseda: Pavel Procházka
  • členové: Vladimír Ďurák, Mgr.Taťána Peterková

Finanční výbor ZO

Zřízený usnesením Zastupitelstva obce Týn nad Bečvou č. 19/2014 - ZO 2 ze dne 11.12.2014.
  • předseda: Ing. Stanislav Krejčiřík
  • členové: Marek Sazima, Ing.Lenka Masařová